Půjčky ihned na ruku

a další půjčky a úvěry

Půjčky pro ženy na MD

Napsal admin • Jun 9th, 2011 • Rubrika: Půjčky pro ženy na MD

Půjčky pro ženy na MD jsou půjčky určené ženám, které jsou momentálně na mateřské dovolené (MD) se svým malým dítětem. V článku se dozvíte mnohem více informací o různých půjčkách pro ženy na MD. Tyto půjčky jsou nejen pro samoživitelky.

Nabízejí banky půjčky pro ženy na MD ?

Banky nemají žádné půjčky pro ženy na MD ve své aktuální nabídce. A myslím, že ani do budoucna nebudou banky takové půjčky poskytovat. Mateřská se totiž nemůžte počítat jako příjem. U banky máte šanci na půjčku pouze v případě, že váš manžel vydělává v zaměstnání hodně peňez. V tomto případě vám poskytnou banky půjčky bez problému, v takových případech ale půjčku asi nebudete vůbec potřebovat. Proto, také většina maminek u bank neuspěje a musí se obrátit na různé nebankovní společnosti a firmy.

Nebankovní půjčky pro ženy na MD

Půjčky pro ženy na MD poskytuje v dnešní době téměř každá nebankovní společnost. Některé nebankoví společnosti se dokonce specializují pouze a jen na půjčky určené ženám na mateřské dovolené. Určitě si nemyslete, že půjčky pro ženy na MD jsou nějaké super výhodné půjčky. V podstatě se jedná o úplně obyčejné půjčky bez potvrzení o příjmu. Půjčky pro ženy na MD jsou tedy spíše pouze “marketingovým pojmem”.

Sestavte si váš rodinný finanční rozpočet

Pokud potřebujete ušetřit nějaké peníze, tak by vám mohla v tom pomoci sestavení rodinného finančního rozpočtu. Postačí vám k tomu papír velikosti A4 a propiska či tužka. Na jedná stranu si sepište vaše příjmy. To je docela jednouduché. Rozepište si to po položkách např. mateřská, práce manžel, úroky, pronájem atd. Na druhou stranu si sepište všechny vaše výdaje. To už bude o něco horší a bude to určitě potřebovat delší sledování. Alespoň 1 měsíc lépe. Zapisujte si všechno co utratíte. Až to budete vědět, tak sepište vaše výdaje. Pak už stačí od příjmů odečíst výdaje a hned vidíte jak na tom vlastně jste.

Když to máte takhle přehledně na papíru, tak si můžete zjistit kam vám unikají vaše peníze. Můžete pak upravit výdaje. Můžete škrtat a tím můžete výrazně ušetřit. Z mých zkušeností téměř každý člověk může uspořit 10 procent. Což je docela dost a může to být velká částka.Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku