Půjčky ihned na ruku

a další půjčky a úvěry

Půjčky na MD

Napsal admin • Jun 9th, 2011 • Rubrika: Půjčky pro ženy na MD

Půjčky na MD jsou půjčky určené ženám a maminkám na mateřské dovolené (odtud také používaná zkratka MD). Půjčky na MD jsou poskytovány tak, že není požadováno potvrzení o vašich příjmech. Více v článku.

Narození miminka

Narození miminka je vždy krásná věc, celá bližší rodina se těší s malého miminka. Rodinu to vždy více semkne a drží pěkně při sobě. Přece jen mí děti by mělo být smyslem našeho života. Kdo nemá děti se o hodně ochuzuje.

Ztráta stálého příjmu

Po narození miminka odcházejí ženy obvykle na mateřskou dovolenou. Přijdou tedy o svůj stálý plat ze svého zaměstnání. A náhradou za jejich příjem ze zaměstnání je pouze malý mateřský příspěvěk. Stát by měl podle mě mnohem více podporovat rodiny s dětmi. Mateřská by se tedy dle mě měla o hodně zvýšit. Státu by se to ve finále ještě hodně vyplatilo.

Zvětšení výdajů

Po narození miminka také skokově narostou naše výdaje na život. Musíme nakoupit vybavení pro miminko. Dále kupujeme hračky, pleny, dětské výživy, vody a spoustu dalších věci pro malé miminko. Naše měsíční výdaje tedy mohou stoupnout docela výrazně.

Maminky si berou často půjčky na MD

Některé ženy nemohou se svými přimy za žádnou cenu vyjít a tak si musí vzít půjčku, aby vůbec nějak vyžily. Ženy na mateřské dovolené nemají šanci uspět u klasické banky. Protože mateřská se nepočítá jako příjem. Maminky na MD tedy u bank určitě neuspějí a musí se pak obracet na méně výhodné nebankovní společnosti, které poskytují různé nebankovní půjčky na MD bez potvrzení o příjmu.Štítky: , , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku